Medewerkers


Nienke Daniëls, netwerkregisseur, helpdesk
Nienke is de spin in het web van de VBS Helpdesk. Zij staat in dagelijks contact met scholen en leden om hen te ondersteunen in hun bedrijfsvoering. Daarnaast verzorgt zij regelmatig live helpdesksessies voor de leden op locatie.
06-53 57 33 93  ndaniels@vbs.nl


Violette van Empel, netwerkregisseur
Violette is de spil in het directeurennetwerk en in de P&O-netwerken voor zowel primair als voortgezet onderwijs.  Zij is HRM-specialist en begeleidt scholen bij het professionaliseren van hun personeelsbeleid.
06-33 99 02 55  vvempel@vbs.nl


Widjay Gokoel, conciërge
Widjay zorgt ervoor dat de infrastructuur in het Haagse kantoorpand op orde blijft. Daarnaast ondersteunt hij bij grote mailingen en projecten.
070-331 52 08  wgokoel@vbs.nl


Milou Hüpscher, assistent ambtelijk secretaris
Dalton stroomt door de aderen van Milou. Zij is de organiserende spil voor visitaties en de Nederlandse Dalton Vereniging (NDV)
070-331 52 43  mhupscher@vbs.nl


Niels Kamphuis, ambtelijk secretaris
Niels is 'Den Haag'. Sinds jaar en dag ondersteunt hij de VBS-leden gevestigd in Den Haag. Hij vertegenwoordigt hen in het veelvuldige overleg met de lokale overheid en is een van de coördinatoren van het Haagse samenwerkingsverband Passend onderwijs.
070-331 52 04  nkamphuis@vbs.nl


Anita Kuiper, assistent netwerkregisseur/assistent ambtelijk secretaris
Voor alle vragen die te maken hebben met uw lidmaatschap kunt u terecht bij Anita. Anita assisteert de netwerkregisseurs bij de uitvoering van hun werk. Een dag per week is zij uitgeleend aan de Geschillencommissie van het bijzonder onderwijs..
070-331 52 39  akuiper@vbs.nl


Miriam Leget, management assistent
Miriam is verantwoordelijk voor een soepel draaiende organisatie en directie. Zij heeft o.a. HR, ICT, infrastructuur, contractbeheer en facilitaire zaken in haar portefeuille.
070-331 52 22  mleget@vbs.nl


Melledy Marie, secretaresse




070-331 52 24  marie@vbs.nl


Ben Mom, netwerkregisseur/ ambtelijk secretaris
Ben begeleidt ouderinitiatieven bij het stichten van scholen in het basis en voortgezet onderwijs. Daarnaast geeft hij advies over de instandhouding van scholen, houdt hij zich bezig met ledenvoordelen en is hij ambtelijk secretaris van de Nederlandse Dalton Vereniging (NDV)
06-53 60 79 17  bmom@vbs.nl


Peter Montagne, financiën en controle
Peter ondersteunt directeur en medewerkers bij de financiële uitwerking van diensten en projecten zoals NDV en NMV. Hij verzorgt ook de salarisadministratie. 
070-331 52 14  jpmontagne@vbs.nl


Edward Moolenburgh, directeur
Edward is sinds januari 2015 directeur van VBS. Met een achtergrond in het bedrijfsleven kijkt hij altijd naar opbrengsten en resultaten. Hij gelooft in samenwerking en pleit voor good governance.
06-10 24 96 21  emoolenburgh@vbs.nl


Peter Warnders, netwerkregisseur/ambtelijk secretaris
Peter is ambtelijk secretaris van de Nederlandse Montessori Vereniging en inhoudelijk expert op het gebied van diversiteit in het onderwijs, internationalisering, medezeggenschap en onderwijshuisvesting. Daarnaast houdt hij zich met de directeur bezig met woordvoering.
06-51 85 63 63  pwarnders@vbs.nl